Massive Process Logo Massive Process; alanında uzun yıllar çalışmış, tecrübeli ve uzman kadromuz ile sektörünün ihtiyaç duyduğu kaliteli, ekonomik çözümleri uluslararası standartlarda uygulamak amacıyla 2012 yılında kurulmuştur. Mühendis ve teknikerlerden oluşan deneyimli kadrosunun sektörel tecrübesini, teknolojiyi yakından takip etme duyarlılığı ile birleştiren firmamız, bu alandaki faaliyetlerini doğrusal bir artış grafiği ile sürdürmektedir.

Firmamız yurt içinde ve yurt dışında değişik sektörlerde birçok büyük ve önemli projeyi yüksek kaliteli yazılım ve otomasyon çözümleri üreterek başarı ile gerçekleştirmiş ve yeni projelerinde de çalışmalarına devam etmektedir.

Bilgi ve iletişim teknolojilerindeki hızlı gelişimin yön verdiği ve şekillendirdiği çalışma alanında, yenilikleri izlemeyi ve uygulamayı başarının önemli bir koşulu sayan Massive Process, devamlılığı sağlayacak olduğuna inandığı, dürüstlük ve güvenilirliği ilke edinmiştir.

Endüstriyel çözümler, IT uzmanlığı ve teknik hizmetler alanlarında sahip olduğumuz bileşim, müşterilerimizi uzun vadeli olarak desteklememizi sağlamaktadır.

Vizyonumuz;

Endüstriyel otomasyon ve yazılım konusunda, yurtiçinde ve yurtdışında saygın firmalar arasında yer almak. Disiplin, çalışkanlık ve dürüstlük ilkelerinden taviz vermeden örnek davranışlarımızla kaliteli projelere imza atmak. Teknolojiyi en üst düzeyde kullanıp Toplam Kalite Anlayışı ile ürün, hizmet ve projelerimizle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Misyonumuz;

Başarıya; zamanında, planlı, optimum maliyetli bir şekilde erişmek. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilen kullanıcı dostu ve fonksiyonel çözümler üretmek. Rakiplerimizle düzeyli bir biçimde rekabet etmek için büyümek, gelişmek ve teknik olarak zenginleşmek. Hem müşterilerimize hem de içinde bulunduğumuz topluma en iyi şekilde hizmet etmek.

Hizmetlerimiz;

  • Danışmanlık & Projelendirme
  • Anahtar Teslim Otomasyon Sistem Uygulamaları
  • Proses Otomasyonu
  • PLC Sistemi Konfigürasyon ve Programlama
  • Pano Dizaynı/Montajı
  • Eğitim Hizmetleri
  • Ekipman Seçimi/Temini
  • Montaj ve devreye alma

İletişime Geç